Studio Piano Song od wielu lat organizuje warsztaty wokalno - taneczno - aktorskie w pięknych zakątkach Polski.

Warsztaty wokalne oznaczają szkolenie głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia oddechowe, emisyjne, śpiewanie wielogłosowe oraz pobudzenie wyobraźni muzycznej, która napędza przecież cały muzyczny rozwój. Wszystko przystosowane jest do wykorzystania zdobytej wiedzy w grupie oraz dla osobistych muzycznych eksperymentów - wielokrotnie łatwiej jest otworzyć się w grupie ludzi, w której jednostki łączy chęć rozwoju, pasja oraz miłość do muzyki.

W trakcie warsztatów odbędą się zajęcia indywidualne jak i grupowe. Osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt ze swoim głosem traktowanym jako instrument, będą miały okazję sprawdzić swoje predyspozycje wokalne pod okiem Naszych pedagogów. 

Zajęcia wokalne będą obejmowały między innymi zagadnienia z dziedziny: emisji głosu (która przyda się nie tylko w śpiewaniu, ale również podczas normalnej rozmowy, czy też odpowiedzi w szkole), ćwiczeń rytmicznych (są one niezbędne również w tańcu), ćwiczeń artykulacyjnych i dykcyjnych (mają one wielkie znaczenie w komunikacji werbalnej, teatrze i wszelkich prezentacjach scenicznych w których wykorzystujemy mowę).

To doskonała okazja do rozwinięcia umiejętności pod kątem wokalnym i nie tylko... Cudowna atmosfera, dużo muzyki i wspaniały koncert podsumowujący naszą pracę. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i moc wrażeń.

Warsztaty odbywają się w ferie zimowe oraz w wakacje. 

Wszystkich chętnych zapraszamy do skontaktowania się z Nami :)