Muzyka jest dla nas najważniejszą ze sztuk. Przekazywanie muzyki innym ludziom od zawsze było naszą pasją. Dlatego uczymy muzyki, ale również organizujemy wydarzenia muzyczne.

Rocznie organizujemy około 70 eventów. To duże wyzwanie i duży wysiłek dla naszej firmy ale też olbrzymia satysfakcja. Od skromnych imprez muzycznych o charakterze rodzinnym poprzez kameralne koncerty po wydarzenia wypełniające kilkutysięczne hale. To wszystko stanowi esencję naszego działania. To, że czujemy pasję do muzyki nie jest pustym sloganem, możecie się o tym przekonać uczestnicząc w którymkolwiek organizowanym przez nas wydarzeniu.

Jeżeli chcielibyście żebyśmy zorganizowali imprezę również dla was, skontaktujcie się z nami. Jak działamy ?

Zawsze staramy się poznać szczegółowe wymogi dotyczące charakteru imprezy. Zupełnie inaczej dobiera się muzykę pod kątem imprezy firmowej dla 250 osób a inaczej pod kątem urodzin naszego dziadka. Po decyzji o charakterze muzyki bardzo dokładnie analizujemy samo miejsce. Czy będzie to impreza pod gołym niebem, czy będzie to impreza w wynajętym klubie czy też koncert w hali fabrycznej ? Olbrzymią rolę olbrzymia tutaj akustyka przestrzeni. Widzieliśmy niejedną świetnie zorganizowaną imprezę, którą nie udało się tylko dlatego, że pomieszczenie miało fatalna akustykę. Jesteśmy na tyle asertywni, że potrafimy to otwarcie powiedzieć Klientowi bo wolimy uczulić go już na samym początku. Kolejna decyzja dotyczy nagłośnienia. Dobieramy sprzęt pod każdą imprezę według zupełnie innego klucza, dlatego, że każda impreza jest niepowtarzalna.

Ale nie myślcie Państwo, że zajmujemy się tylko "wielkimi i ważnymi" imprezami bo prawda jest taka, że każda impreza jest jednakowo ważna. Radości 8-latka z tego, ze usłyszał zaśpiewaną dla niego na urodzinach piosenkę na żywo, która zostanie mu w pamięci na całe życie nie da się wycenić. Często organizujemy wydarzenia w bardzo małym gronie. Kilkakrotnie zdarzało nam się robić koncerty... tylko dla jednego słuchacza. 

Zapewniamy, że wkładamy całe serce i dusze w każde nawet najmniejsze wydarzenie. Również dlatego, że podpisujemy się pod każdym eventem naszą nazwą: Piano Song.